AKTUALNE OFERTY PRACY

Operator maszyn i urządzeń

Firma Magnetix poszukuje chętnych do pracy na stanowisku

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

  • obsługa maszyn celem utrzymania ciągłości produkcji
  • rzetelne i sumienne wykonywanie pracy
  • kontrola jakości produktów
  • dokonywanie wpisów pomiarów do systemu
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • podstawowa znajomość obsługi komputera i Ms Office
  • samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy
  • kreatywność w działaniu
  • szybkie i precyzyjne wykonywanie powierzonych zadań
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność, punktualność

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • dodatkowe ubezpieczenia

Prosimy o przesyłanie CV i listów motywacyjnych na adres: praca@magnetix.pl

Pracownik Działu Jakości

Miejsce pracy: Łódź

Jeśli zależy Ci aby w swojej codziennej pracy odpowiadać za:

  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową
  • analizę i obsługę reklamacji jakościowych
  • analizę badań materiałowych na zgodność z wymaganiami
  • prowadzenie zestawień wyników jakościowych oraz zestawień kosztowych
  • podejmowanie działań korygujących po znalezieniu błędów
  • wprowadzanie działań prewencyjnych, mających na celu poprawę jakości
  • rozwiązywanie problemów jakościowych
  • optymalizację i stałe doskonalenie procesów

A równocześnie jesteś osobą, która posiada:

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym – warunek konieczny
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • znajomość zasad systemu zarządzania jakością IATF 16949, VDA ; mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego
  • znajomość metod zarządzania jakością (FMEA, 8D, 5S)
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point w stopniu zaawansowanym)
  • doświadczenie we wdrażaniu i utrzymywaniu specyficznych wymagań klienta
  • doświadczenie w kontaktach z klientami w zakresie jakości procesu i produktu
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, z doświadczeniem w branży automotive
  • mile widziane doświadczenie w branży włókienniczej
  • prawo jazdy kategorii B

Zaoferujemy Ci miejsce pracy, które zapewnia:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w młodym zespole
  • pracę w stałych godzinach
  • pakiet ubezpieczeń
  • wsparcie zespołu

Prosimy o przesyłanie CV i listów motywacyjnych na adres: praca@magnetix.pl