O nas

Magnetix Lamination to specjalista w tworzeniu laminatów techniczno-tekstylnych dla wymagających branż.
Jesteśmy rodzinną firmą, która powstała w 1996 roku w Łodzi i posiadamy niemalże 30-letnie doświadczenie w produkcji laminatów tekstylnych.

PRZEWIŃ W DÓŁ
zdjęcie usługi
zdjęcie usługi
zdjęcie usługi
zdjęcie usługi
arrow_right
arrow
arrow
arrow_right
kontur

Nasza siedziba mieści się w Łodzi, mieście z bogatą historią włókienniczą w centralnej Polsce. W czasach Królestwa Polskiego Łódź stała się największym ośrodkiem przemysłu włókienniczego i od tego czasu wciąż jest ważnym ośrodkiem dla branży odzieżowo-tekstylnej. Jesteśmy niezwykle dumni z dziedzictwa naszego miasta i mamy nadzieję, że nasza działalność przyczyni się do podtrzymania i rozwoju tej wieloletniej tradycji.

Dzięki naszej lokalizacji w krótkim czasie dotrzecie do nas z każdego zakątka Polski. Można powiedzieć wręcz, że wszystkie drogi prowadzą do Magnetix!

01

Jesteśmy wiodącym dostawcą branży laminatów technicznych, a także preferowanym dostawcą cenionym za innowacyjność oraz jakość na rynku europejskim.

02

Dzięki naszemu doświadczeniu i jakości, jaką reprezentujemy, sprawiamy, że nasi Klienci stają się bardziej konkurencyjni, dzięki czemu ich usługi zyskują na wartości. Nie boimy się nietypowych zleceń i sprostamy każdemu wyzwaniu, z którym zgłosi się do nas Klient.

03

Naszą misją jest tworzenie i dostarczanie spersonalizowanych oraz innowacyjnych (gotowych) rozwiązań, które pozwolą naszym Klientom odnieść sukces i wyprzedzić konkurencję w zmieniających się warunkach rynkowych.

Naszym usługom zaufało wielu wiodących producentów z rozmaitych branż m.in.:

automotive automotive
medycznej medycznej
meblowej meblowej
militarnej militarnej
bg1

Nasz zespół to mieszanka
kompetencji, specjalizacji i osobowości.

To połączenie stanowi o sile naszego zespołu. Silni i skuteczni, bo różnorodni – to nasza dewiza. Efekty naszej pracy trafiają do klientów na całym świecie i są cenionym, sprawdzonym produktem od lat.

Jakość produktów i rozwiązania systemowe to dla nas najważniejsze wartości. Od 2004 roku utrzymujemy certyfikację naszego Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z normą ISO 9001. W 2013 roku uzyskaliśmy certyfikację według jednego
z najbardziej wymagających standardów IATF 16949.

Należymy do Polskiej Grupy Motoryzacyjnej, ogólnopolskiej organizacji zrzeszającej polskich producentów części i komponentów do branży motoryzacyjnej

Zintegrowani w działaniu zwiększamy konkurencyjność i dostępność części i akcesoriów motoryzacyjnych, pochodzących od rodzimych producentów. Stowarzyszenie jest koordynatorem klastra o takiej samej nazwie. Klaster „Polska Grupa Motoryzacyjna” posiada status Krajowego Klastra Kluczowego, przyznawany przez Ministerstwo Rozwoju.

bg2

Zaufali nam:

BMW Ikea Ford Volkswagen Fiat Volvo Skoda
Jeśli poszukujesz innowacyjnych rozwiązań, które pomogą Ci w udoskonaleniu produktów Twojej marki, skontaktuj się z nami. Zapewniamy profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia, aby ulepszyć produkty Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy właściwe rozwiązanie.

MAGNETIX LAMINATION SP. Z O.O. SP.K.

ul. Kaczeńcowa 18
91-214 Łódź, Polska

e-mail: magnetix@magnetix.pl

Tel.kom: +48 728 356 576
Biuro: + 48 42 683 18 40 w. 101