MAGNETIX – NAJWYŻSZA JAKOŚĆ LAMINACJI

KLEIMY TEKSTYLIA

od 1996 r.

Jesteśmy krajowym liderem w zakresie świadczenia usług klejenia tekstyliów pianką poliuretanową oraz klejem poliuretanowym działającym na rynku od początku lat 90’.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy przystosowany do laminowania płomieniowego i klejowego oraz krojenia i wytłaczania laminatów dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom kompleksowość usług przy produkcji tekstylnych komponentów.

Usługi

Dynamiczny rozwój, stale rosnąca ilość zamówień i liczba Klientów spowodowały decyzję o rozbudowie firmy, a także wdrożeniu nowych usług. W 2010 r został zakupiony ciąg do laminowania klejowego typu hot-melt oraz automatyczna krojownia. Obie maszyny posiadają certyfikat świadczący o ich innowacyjności i są przyjazne dla środowiska.

Technologia klejenia hot-melt jest najnowocześniejszą dostępną na rynku technologią laminowania opartą na kleju. Dzięki niej możliwe stało się sklejenie wszystkich rodzajów materiałów, folii, membran, beż użycia pianki poliuretanowej. Dodatkowo park maszynowy został wzbogacony o ciąg technologiczny do wytwarzania wykrojów tkanin – dzięki temu Klient będzie mógł odebrać gotowy, odpowiednio skrojony wyrób.

Laminowanie płomieniowe

Laminowanie klejowe Hot-Melt

Wykrawanie tkanin

Zgrzewanie w. cz.

Firma „MAGNETIX” Gorszwa Sp. jawna jest jedyną firmą w Polsce świadczącą kompleksową usługę laminowania płomieniowego lub klejowego wraz z usługą wykrawania zalaminowanych tkanin, a także z możliwością wygrzewania wykrojonych elementów w technologii w-cz.

Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się jak możemy pomóc Twojemu biznesowi!

Jakość

W celu zapewnienia odpowiedniej jakości produktów i usług firma Magnetix w 2004 wdrożyła i utrzymuje certyfikat zgodności Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001 TUV Managment Service z siedzibą w Monachium, a także nawiązała współpracę z Instytutem Włókiennictwa oraz z Instytutem Biopolimerów i Włókien Chemicznych, w zakresie ciągłego doskonalenia wyrobu finalnego. W tym celu również została utworzona w firmie jednostka badawczo-rozwojowa.

We wrześniu 2013 roku firma uzyskała certyfikat TS 16949.

jakość laminatów

LIDER DZIĘKI DOŚWIADCZENIU