Wygrzewanie stałocieplne to innowacyjny i zaawansowany proces pozwalający na stworzenie wyjątkowych wzorów i logotypów na laminatach piankowych oraz materiałach termoplastycznych. Metoda ta polega na wytłoczeniu wzoru pod wpływem temperatury na wcześniej zalaminowanym materiale, przy użyciu specjalnie przygotowanej matrycy.
Proces wygrzewania stałocieplnego pozwala uzyskać trwałe i atrakcyjne wzory na powierzchni materiałów, które są wykorzystywane przy tworzeniu logotypów, oraz personalizacji produktów. Niezwykle atrakcyjne wzory tego typu znajdują swoje zastosowanie w przemyśle odzieżowym, reklamowym oraz wszędzie tam, gdzie kładzie się nacisk na personalizację produktów oraz ich najwyższą jakość.
Nasza firma oferuje usługę wygrzewania stałocieplnego dostosowaną do potrzeb naszych klientów. Wierzymy, że dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom jesteśmy w stanie ulepszyć ich projekty, a tym samym przyczynić się do rozwoju i sukcesu osób, które nam zaufały.
TECHNOLOGIEWygrzewanie wykonywane jest na elementach wykrojonych.
Laminacja klejowa to najbardziej uniwersalna metoda łączenia materiałów, która pozwala na łączenie ze sobą dowolnych materiałów.
Technologia opiera się na łączeniu materiałów za pomocą pianki poliuretanowej
lub polietylenowej.
Dzięki usłudze wykrawania mamy możliwość szybkiego dostarczenia elementów gotowych do dalszego przerobu, między innymi szycia.
Wygrzewania umożliwia wytłoczenie atrakcyjnych wzorów a także logotypów na wykrojonych elementach.
Technologia polegająca na oklejaniu elementów plastikowych lub kompozytowych z wykorzystaniem wcześniej wykrojonych formatek tekstylnych.
MAGNETIX LAMINATION SP. Z O.O. SP.K.
ul. Kaczeńcowa 18
91-214 Łódź, Polska
e-mail: magnetix@magnetix.pl
Tel.kom: +48 728 356 576
Biuro: + 48 42 683 18 40 w. 101
Firma Magnetix Lamination Sp. z o.o. Sp.k. brała udział w projekcie organizowanym przez PARP w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i otrzymała w 2020 roku dofinansowanie z tego tytułu.