AUTOMATYCZNA KROJOWNIA

Centrum Laminatów Tekstylnych MAGNETIX w uzupełnieniu swoich usług laminowania, podklejania oraz sklejania różnego rodzaju materiałów oferuje nowoczesną krojownię komputerową.

automatyczna krojownia

Kroimy tkaniny i dzianiny, materiały techniczne, dekoracyjne, laminaty oraz różnego rodzaju pianki.

Automatyczna krojownia jest maszyną nowej generacji, przystosowaną do pracy z systemem komputerowego sterowania produkcją. Maszyna jest urządzeniem innowacyjnym i zastosowanie jej do realizacji zadań produkcyjnych należy uznać za nową jakość procesową i produkcyjną. W wyniku analizy porównawczej stwierdzono, że maszyna oraz realizowana przez nią technologia posiadają wszelkie znamiona innowacyjności w skali krajowej, potwierdzonej wydaną przez NOT Opinią o Innowacyjności.

Masz pytania? Możemy pomóc!

Posiadając nowoczesną, w pełni automatyczną linię rozkroju oraz lagowania możemy sprostać rosnącym wymaganiom jakościowym. Cutter wielowarstwowy zapewnia rozkrój od jednej warstwy do 60 mm wysokości skompresowanego materiału, zachowując duże wydajności procesu oraz najwyższą precyzję (np. dokładność pozycjonowania głowicy wynosi 0,05 mm, dokładność prowadzenia noża 0,01 mm).

Nowoczesna konstrukcja głowicy pozwala na rozkrój nawet najbardziej wymagających i trudnych w obróbce twardych tkanin czy dzianin takich, jak kewlar, specjalne tkaniny i materiały techniczne, materiały rwące się czy powlekane. Cyfrowe sterowanie zwiększa niezawodność systemu, precyzję i wydajność samego procesu rozkroju oraz jego przygotowania.

Umożliwia nam to rozkrój skomplikowanych elementów z ekstremalną precyzją. W odróżnieniu od standardowego rozkroju, cutter pozwala na wykonanie punktów wewnętrznych (nacięcia, wiercenie otworów).

  • Najwyższy standard usług

  • Konkurencyjną cenę

  • Terminowość i szybki termin realizacji

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oferujemy dodatkowe bezpłatne usługi:

DYGITALIZACJI

Szablony w formie kartonowej przenosimy za pomocą specjalistycznego fotodigitalizera do komputera i zapisujemy w postaci cyfrowej. Dzięki takiej operacji mogą być poddane obróbce stopniowania lub tworzenia układów kroju.

TWORZENIE UKŁADÓW KROJU

Celem jest jak najmniejsze zużycie materiału, przy możliwie najmniejszej ilości powstałych resztek, zapewniając uzyskiwanie nawet powyżej 5% oszczędności w zużyciu materiałów.