LAMINACJA PŁOMIENIOWA

Technologia polega na łączeniu materiału z pianką poliuretanową lub polietylenową. Sklejanie materiałów w takim procesie odbywa się poprzez działanie płomienia na piankę, powodując wytopienie kleju łączącego warstwy materiału.

Jest to jedna z najszybszych metod laminowania, jednak wymaga ona nieodzownego udziału pianki. Nasz park maszynowy pozwala nam na produkowanie laminatów o szerokości do 208 cm i do 16 mm grubości.

Masz pytania? Możemy pomóc!

laminowanie płomieniowe

JAKOŚĆ GODNA ZAUFANIA

Laminaty odzieżowe

Do laminowania używamy pianek poliestrowych standardowych i o zwiększonej gęstości, a także pianek o zwiększonej odporności na palność, posiadających europejskie certyfikaty i spełniających szereg norm bezpieczeństwa. Laminujemy materiał o szerokości od 100 cm do 208 cm, pianką białą, szarą lub też w innych kolorach, o grubości: od 1,6 mm do 16 mm. Grubsze pianki wykonywane są na indywidualne zlecenie Klienta.

W procesie laminowania oferujemy szarmezę o różnych szerokościach w kolorze czarnym oraz białym, a także siatkę wykorzystywaną do rzepa, wigofile o różnych gramaturach i szerokościach, membrany, folie barierowe, aluminiowe, PCV oraz siatki wzmacniające.