...
Wygrzewanie

Wygrzewanie

PRZEWIŃ W DÓŁ

Wygrzewanie stałocieplne to innowacyjny i zaawansowany proces pozwalający na stworzenie wyjątkowych wzorów i logotypów na laminatach piankowych oraz materiałach termoplastycznych. Metoda ta polega na wytłoczeniu wzoru pod wpływem temperatury na wcześniej zalaminowanym materiale, przy użyciu specjalnie przygotowanej matrycy.  

Proces wygrzewania stałocieplnego pozwala uzyskać trwałe i atrakcyjne wzory na powierzchni materiałów, które są wykorzystywane przy tworzeniu logotypów, oraz personalizacji produktów. Niezwykle atrakcyjne wzory tego typu znajdują swoje zastosowanie w przemyśle odzieżowym, reklamowym oraz wszędzie tam, gdzie kładzie się nacisk na personalizację produktów oraz ich najwyższą jakość.  

 

Nasza firma oferuje usługę wygrzewania stałocieplnego dostosowaną do potrzeb naszych klientów. Wierzymy, że dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom jesteśmy w stanie ulepszyć ich projekty, a tym samym przyczynić się do rozwoju i sukcesu osób, które nam zaufały. 

TECHNOLOGIE

Wygrzewanie wykonywane jest na elementach wykrojonych.

Poznaj inne usługi

Jeśli poszukujesz innowacyjnych rozwiązań, które pomogą Ci w udoskonaleniu produktów Twojej marki, skontaktuj się z nami. Zapewniamy profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia, aby ulepszyć produkty Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy właściwe rozwiązanie.

MAGNETIX LAMINATION SP. Z O.O. SP.K.

ul. Kaczeńcowa 18
91-214 Łódź, Polska

e-mail: magnetix@magnetix.pl

Tel.kom: +48 728 356 576
Biuro: + 48 42 683 18 40 w. 101