Blog

PRZEWIŃ W DÓŁ
4 września, 2023
Aktualnosci

31 edycja Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego

W dniach 5-8 września w Kielcach odbędzie się 31 edycja Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, gdzie zaprezentujemy nasze laminaty dedykowane dla przemysłu obronnego.

Laminacja jest bardzo dobrym sposobem łączenia funkcjonalności materiałów o różnej charakterystyce. Park maszynowy, który posiadamy pozwala na łączenie niemalże każdego materiału. Nasze laminaty mogą być wykorzystywane do produkcji wyposażenia dla służb mundurowych takiego jak: odzież, obuwie, torby, plecaki, kabury, kamizelki kuloodporne, ochraniacze, pasy techniczne, namioty, maty, pokrowce oraz plandeki.

Laminaty tekstylne wykorzystywane są również we wnętrzach różnego rodzaju pojazdów.

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie we współpracy z branżą motoryzacyjną w zakresie laminatów przeznaczonych do produkcji foteli, podsufitek, tapicerki, dywaników, wygłuszeń oraz innych elementów wyposażenia wnętrza. 

Działalność badawczo-rozwojowa w naszej firmie jest ukierunkowana na poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie kompozytów tekstylnych oraz procesów związanych z ich wytwarzaniem.

Laboratorium wewnętrze umożliwia nam szybką weryfikację wykonanych prób, co w wielu przypadkach znacząco przyśpiesza realizację projektów.  Współpraca z jednostkami badawczymi zapewnia dostęp do najwyższej klasy sprzętu laboratoryjnego oraz wiedzy ekspertów materiałoznawstwa i innych dziedzin.