ZAPEWNIENIE JAKOŚCI

W celu zapewnienia odpowiedniej jakości produktów i usług firma MAGNETIX w 2004 wdrożyła i utrzymuje certyfikat zgodności Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001 TUV Managment Service z siedzibą w Monachium. We wrześniu 2013 roku firma uzyskała certyfikat TS 16949.

Gwarancja wysokiego standardu i zgodności z obowiązującymi przepisami.

Realizując zlecenie pomagamy Klientowi w ustaleniu odpowiednich parametrów laminowania, aby dostosować się do indywidualnych wymagań, a nowoczesna technologia, linia produkcyjna oraz własne laboratoria pozwalają w pełni spełnić oczekiwania odbiorców.

Spełnianie potrzeb i oczekiwań naszych Klientów w zakresie usług laminowania tkanin i dzianin metodą płomieniową i klejową jest dla nas podstawowym celem.

Każdy przekazywany przez nas Klientowi wyrób jest i będzie rekomendacją naszego przedsiębiorstwa jako firmy solidnej, gwarantującej wysoki standard i zgodność z obowiązującymi przepisami.

Aby to osiągnąć:

  • nieustannie doskonalimy skuteczność funkcjonującego w naszym Przedsiębiorstwie systemu zarządzania jakością,
  • śledzimy i stosujemy w naszej działalności wymagania przepisów, norm, innych regulacji, a także postęp techniczny w naszej branży,
  • prowadzimy ocenę zadowolenia Klienta i podejmujemy działania na rzecz wzrostu tego zadowolenia,
  • ustanawiamy cele dotyczące jakości na wszystkich poziomach zarządzania i dla wszystkich funkcji,
  • uświadamiamy pracownikom znaczenie spełniania wymagań Klientów i przepisów,
  • doskonalimy współpracę z dostawcami i innymi stronami zainteresowanymi naszą działalnością,
  • systematycznie podnosimy kwalifikacje personelu.

W 2010r firma Magnetix nawiązała współpracę z Instytutem Włókiennictwa oraz z Instytutem Biopolimerów i Włókien Chemicznych, w zakresie ciągłego doskonalenia wyrobu finalnego. W tym celu również została utworzona w firmie jednostka badawczo-rozwojowa.

Poznaj nasz dział badawczo-rozwojowy.

IBWCh
instytut włókiennictwa

GWARANCJA WYSOKIEGO STANDARDU