Technologie

Dynamiczny rozwój, stale rosnąca ilość zamówień i liczba Klientów spowodowały decyzję o rozbudowie firmy i wdrożeniu nowych usług. Poszerzyliśmy park maszynowy o drugi ciąg laminowania klejowego, a w ostatnim czasie uruchomiliśmy linię do oklejania elementów.

PRZEWIŃ W DÓŁ

Nasza oferta

Posiadamy 5 nowoczesnych linii do laminacji, które umożliwiają nam obsługę różnorodnych projektów. Uzupełnienie naszej oferty stanowi automatyczne wykrawanie oraz wygrzewanie stałocieplne. Właściwą metodę dopasowujemy do konkretnych potrzeb Klienta na podstawie wielkości oraz rodzaju komponentów. Naszą najnowszą usługą jest oklejanie elementów.

Podstawową usługą naszego przedsiębiorstwa jest laminowanie płomieniowe i klejowe (Hot-Melt).

Pozostałe usługi

Działamy nie tylko wewnętrznie, ale i zewnętrznie. W wyniku naszej pracy możemy dostarczyć zarówno laminat, jak i gotowy produkt dopasowany do potrzeb Klienta. Zdobyte przez lata doświadczenie owocuje rozwojem sieci zaufanych partnerów. Pozwala nam to uzupełnić naszą ofertę o sprawdzone materiały i usługi, które pozwalają stworzyć kompleksową ofertę dla klienta.

Celem działalności badawczo-rozwojowej w naszej firmie jest poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie kompozytów tekstylnych

…oraz procesów związanych z ich wytwarzaniem. Współpraca z jednostkami badawczymi zapewnia dostęp do najwyższej klasy sprzętu laboratoryjnego oraz wiedzy ekspertów materiałoznawstwa i innych dziedzin. Laboratorium wewnętrzne umożliwia nam szybką weryfikację wykonywanych testów, co w wielu przypadkach znacząco przyśpiesza realizację projektów.

W wyniku prowadzonych prac opracowujemy rozwiązania będące odpowiedzią na bieżące potrzeby rynku oraz poszczególnych klientów. Nasza praca niejednokrotnie stanowi również wsparcie dla projektów wdrażanych przez naszych kontrahentów.

Jeśli poszukujesz innowacyjnych rozwiązań, które pomogą Ci w udoskonaleniu produktów Twojej marki, skontaktuj się z nami. Zapewniamy profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia, aby ulepszyć produkty Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy właściwe rozwiązanie.

MAGNETIX LAMINATION SP. Z O.O. SP.K.

ul. Kaczeńcowa 18
91-214 Łódź, Polska

e-mail: magnetix@magnetix.pl

Tel.kom: +48 728 356 576
Biuro: + 48 42 683 18 40 w. 101