...
Laminacja klejowa HOT-MELT

Laminacja klejowa HOT-MELT

PRZEWIŃ W DÓŁ

Laminacja klejowa to najbardziej uniwersalna metoda łączenia materiałów, która pozwala na łączenie materiału bez użycia pianki jako środka klejącego. Dzięki zastosowaniu kleju laminowany materiał staje się bardziej odporny na rozrywanie, pranie oraz wysokie temperatury, zachowując paroprzepuszczalność warstwy łączącej.

Ten nowoczesny i w pełni kontrolowany proces wykorzystuje klej reaktywny, który jest odpowiednio podgrzewany przed procesem laminowania i nanoszony na łączone materiały za pomocą grawerowanego walca. Dzięki temu klej jest równomiernie rozłożony, a powstały układ tekstylny zachowuje właściwości poszczególnych komponentów. W technologii laminowania klejowego nasz park maszynowy pozwala na produkcję laminatów do 240 cm szerokości i 10-15 mm grubości. Możliwa aplikacja kleju zawiera się w przedziale od 5 do 140 g/m2.

 

TECHNOLOGIE

Klej, którego używamy do laminacji posiada certyfikat Oeko Pass, to znaczy, że jest bezpieczny dla zdrowia oraz środowiska.

Poznaj inne usługi

Jeśli poszukujesz innowacyjnych rozwiązań, które pomogą Ci w udoskonaleniu produktów Twojej marki, skontaktuj się z nami. Zapewniamy profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia, aby ulepszyć produkty Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy właściwe rozwiązanie.

MAGNETIX LAMINATION SP. Z O.O. SP.K.

ul. Kaczeńcowa 18
91-214 Łódź, Polska

e-mail: magnetix@magnetix.pl

Tel.kom: +48 728 356 576
Biuro: + 48 42 683 18 40 w. 101