...
Laminacja klejowa HOT-MELT

Laminacja klejowa HOT-MELT

PRZEWIŃ W DÓŁ

Stwórz trwały i efektowny laminat za pomocą metody płomieniowej, która nie tylko zapewni tkaninie wytrzymałość, ale również najwyższą estetykę. Laminacja płomieniowa jest zaawansowanym technicznie procesem, który pozwala uzyskać wyjątkowe połączenia tkanin, skór syntetycznych (PCV) oraz innych tekstyliów za pomocą specjalnej pianki topiącej się pod wpływem wysokiej temperatury. Zabieg ten pozwala nadać materiałom funkcjonalność oraz dodatkową odporność na różnego typu czynniki, przy jednoczesnym zachowaniu walorów estetycznych łączonych tekstyliów.

Laminacja płomieniowa znajduje zastosowanie w wielu branżach od modowej, przez medyczną, sportową, aż po meblową i samochodową. Laminaty płomieniowe są często wykorzystywane do tapicerowania, tak więc można wykorzystać je wszędzie tam, gdzie tworzona jest tapicerka. W zależności od potrzeb twojej firmy jesteśmy w stanie stworzyć rozmaite laminaty, które znacznie poprawią jakość oferowanych przez twoją firmę produktów. Dzięki laminacji wydłużymy trwałość tkanin, zabezpieczymy je przed działaniem różnego typu czynników zewnętrznych oraz nadajemy im dodatkowych walorów estetycznych.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie laminacji płomieniowej w Polsce. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych metod możemy sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów, tworząc produkty spełniające najwyższe standardy jakości, wytrzymałości oraz estetyki.

TECHNOLOGIE

Klej, którego używamy do laminacji posiada certyfikat Oeko Pass, to znaczy, że jest bezpieczny dla zdrowia oraz środowiska.

Poznaj inne usługi

Jeśli poszukujesz innowacyjnych rozwiązań, które pomogą Ci w udoskonaleniu produktów Twojej marki, skontaktuj się z nami. Zapewniamy profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia, aby ulepszyć produkty Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy właściwe rozwiązanie.

MAGNETIX LAMINATION SP. Z O.O. SP.K.

ul. Kaczeńcowa 18
91-214 Łódź, Polska

e-mail: magnetix@magnetix.pl

Tel.kom: +48 728 356 576
Biuro: + 48 42 683 18 40 w. 101