...
Oklejanie elementów

Oklejanie elementów

PRZEWIŃ W DÓŁ

Nasza firma wciąż dąży do ciągłego rozwoju i poszukiwania coraz to nowych rozwiązań, które wyjdą naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i z naszą pomocą pomogą im stworzyć swoje wymarzone projekty! Taka właśnie jest nasza najnowsza usługa, czyli oklejanie elementów plastikowych lub kompozytowych, wykorzystując wcześniej wykrojone formatki tekstylne. Nasz zaawansowany park maszynowy oferuje natryskową aplikację kleju na elementy plastikowe oraz formatki tekstylne, a następnie łączenie ich ze sobą za pomocą specjalnie przygotowanej formy, dzięki czemu powstaje trwały i solidny produkt. 

 

Innowacyjna metoda oklejania elementów z powodzeniem może być zastosowana w wielu branżach, od motoryzacji, po produkcję wyrobów konsumenckich. Precyzyjne i trwałe łączenie elementów pozwala spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.  

TECHNOLOGIE

Zastosowana technologia oraz spoiwa pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości połączenia.

Poznaj inne usługi

Jeśli poszukujesz innowacyjnych rozwiązań, które pomogą Ci w udoskonaleniu produktów Twojej marki, skontaktuj się z nami. Zapewniamy profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia, aby ulepszyć produkty Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy właściwe rozwiązanie.

MAGNETIX LAMINATION SP. Z O.O. SP.K.

ul. Kaczeńcowa 18
91-214 Łódź, Polska

e-mail: magnetix@magnetix.pl

Tel.kom: +48 728 356 576
Biuro: + 48 42 683 18 40 w. 101